Od 8. 4. 2019 změna sídla advokátní kanceláře

Oznámení změny sídla advokátní kanceláře

Všem naším klientům si dovolujeme oznámit, že od pondělí 8. 4. 2019 se naše advokátní kancelář stěhuje do nových kancelářských prostor v Brně, Vachova 43/5.

Naše kancelář sousedí s Krajským soudem v Brně na Rooseveltově ulici č. 16 v samotném centru města.

Nové prostory se nacházejí dvě tramvajové zastávky od hlavního vlakového nádraží, asi 2 minuty chůze od tramvajové zastávky na Malinovského náměstí.

Co se týká parkování, pak to by mělo být jednodušší, než tomu bylo doposud – na celé ulici Rooseveltova se dá parkovat, nezalekněte se tabule o rezidentním parkování. Parkovat se dá všude, kde není zákaz vjezdu. První půlhodina parkování je zdarma, další čas je zpoplatněný. V případě krajní nouze je k dispozici parkovací dům před Janáčkovým divadlem, kde se parkuje velice komfortně a vzdálenost do naší kanceláře je asi 5 minut pěšky.

Ke změně sídla jsme se rozhodli z důvodu, že prostory na ulici Vachova 43/5 jsou příjemnější, přátelštější a dostupnější jak pro pěší, tak pro motoristy. Snažíme se nabídnout lepší služby, a to nejen po stránce odborné, ale i po stránce příjemnějšího prostředí pro naše jednání.

Od 1. 7. 2019 pak budeme fungovat jako společná advokátní kancelář, což bude znamenat další zkvalitnění služeb.

Ke změně dochází, co se týká telefonního čísla – namísto pevné linky máme zřízeno nové telefonní číslo 702 243 905, z důvodu, že společnost SMART COMP, u které jsme linku měli zřízenou, nemá do centra Brna dosah.

Budeme se na Vás od 8. 4. 2019 tedy těšit na adrese :

  • Vachova 43/5, 602 00 Brno
  • Nové telefonní číslo kanceláře na místo pevné linky : 702 243 905

V ostatním zůstává vše při starém.